Олег Гончарук ознайомився із ходом будівництва нової технологічної лінії виробництва цементу на ПАТ «Івано-Франківськцемент» (фото)

На ПАТ «Івано-Франківськцемент» триває робота щодо будівництва третього технологічного потоку виробництва цементу. Розпочалася реалізація проекту минулого року. Кошторисна вартість становить 72 млн дол. США. Термін будівництва - 12 місяців.

Очільник Прикарпаття спільно з керівником підприємства Миколою Круцем оглянули стан виконання будівництва та обговорили перспективи його розвитку.

Передбачається, що нарощування цементних потужностей складе 1,5 мільйони тонн у рік на суму 2,4 млрд грн. А це, своєю чергою, дасть змогу збільшити надходження до бюджету на 370 млн грн в рік.  

«Сьогодні ПАТ «Івано-Франківськцемент» - флагман цементної індустрії України, - переконаний Олег Гончарук. – Продукція, що виробляється на підприємстві, відповідає новітнім енергозберігаючим і природоохоронним технологіям світового рівня. Окрім того, підприємство бере активну участь у реалізації соціальних проектів. Неодноразово ним надавалася матеріальна допомога як для потреб області, так і для постраждалих районів Донецької та Луганської областей».

Також зазначимо, що це вже третя великомаштабна реконструкція виробництва, яка сприятиме забезпеченню високої якості продукції широкого спектру асортименту.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: