Головний режисер облмуздрамтеатру розповів про плани театру на найближчий час

У понеділок, 7 серпня, відбулася прес-конференція, присвячена гастролям Івано-Франківського театру в Польщі.

Головний режисер Івано-Франківського облмуздрамтеатру, Ростислав Держипільський, та актори театру поділилися враженнями щодо фестивалю у Ґданську , повідомляє WestNews.

Окрім того, режисер розповів про плани театру на найближчий час.

“Зараз розглядається питання щодо майбутніх фестивалів. Раніше дуже хотілося всюди побувати, але зараз доводиться відмовлятись. Сьогодні нам буде відомо щодо фестивалю в Кропивницькому. Ще у роздумах над фестивалем ГОГОЛЬFEST, там проблема з фінансуванням. Також нас запросили у Дніпро на фестиваль, який буде на початку жовтня. У кінці вересня тримаємо курс на Тернопіль. Після цього ми відразу у Ґданськ.  Там будуть відбуватися  Дні української культури і нам запропонували там представляти театр”, – ділиться Держипільський.

Також режисер розповів, що раніше кидався на все, що пропонували. Але зараз ситуація змінилася, бо театр не може стати виїзним.

“Незважаючи на всі фестивалі, для нас в пріорітеті залишається робота для франківського глядача. Це є основне. А те, що ми кудись їдемо, це тільки для того, щоб довести, що ми варті того, щоб  у нас в місті був театр на такому високому рівні”, – наголошує режисер.

Варто додати, що на франківську сцену з новою програмою  театр вийде у жовтні.

IMG_0528

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: