Вимагають ремонту: на Франківщині люди організували “блокаду” (фото)

На межі Калущини та Рожнятівщини днями організували "блокаду". Дорогу, яка роками чекає ремонту, перекрили зрізаними деревами, а дорожникам залишили попередження.


До тихої акції протесту люди вдалися минулого тижня. Дорога через Зелений Яр, яка з’єднує Калуський та Рожнятівський райони, давно потребує ремонту. Тож, люди, очевидно, вирішили, що пора діяти, пишуть Версії з посиланням на “Вікна”.

Отож, на дорозі між селами Зелений Яр Калуського району та Камінь Рожнятівського району у двох місцях з’явилися попередження:

Дорогу заблокували, зрізавши дерева. А на узбіччі встановили щити із відповідним текстом.

Щоправда, водії дорогу швидко розблокували. І на рух транспорту акція фактично не вплинула. Натомість інформаційне нагадування досі залишається.

Нагадаємо, автошлях Т 0901 “Калуш — Осмолода” має загальну протяжність 54 кілометри. Частину дороги посилено ремонтували до річниці з дня народження митрополита УГКЦ Андрея Шептицького.

У червні цього року перекривали дорогу на території села Ясень Рожнятівського району. Тоді понад 70 жителів не пропускали машини та автобуси, вимагаючи приїзду керівництва Рожнятівського району та керівництва ДП «Осмолодський лісгосп», щоб вирішувати питання безпеки громадян села при русі автотранспорту. Основана вимога протестувальників – обмеження руху лісовозів, ремонт дорожнього покриття, а в перспективі – будівництво об’їзного шляху повз село Ясень.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 08 серпня 2017, 15:57
який довбо...дятел це робить???? нащо то блокувати....тільки водям шкодити яким і так не сололодко їздити по тим дорогам.....начальство автодору не їздить там....ви..розумники....думайте що ви робите
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: