Активісти з Франківщини просять допомогти дружині загиблого «Прапора»

Цими днями Франківщина втратила вже не першого сина, який захищав цю землю. Так написали на сторінці Facebook у групі ГО”Обласна спілка учасників АТО”.

“І ось знову мчить Госпітальєрська «Валькірія» з табличкою «ВАНТАЖ 200» на лобовому склі на Івано-Франківщину. Валькірія не один раз бувала тут, і щоразу її зустрічають сльозами і на колінах. Бо то остання дорога додому Героя, – йдеться у повідомленні. – Кожного разу втрата все болючіша, бо те всередині, що відповідає за «болить», вже таке пошарпане, що й дивно, що ще сам живий”.

Такими словами описали Валентина Гонтара, з позивним «Прапор». Чоловік пройшов через три війни, за Україну воював у групі «Купол» (особовий склад з морських піхотинців), який входив до складу добровольчого батальйону Донбас. Окрім того він намагався допомагати таким атовцям як і він сам, адже разом з дружиною Віталіною Масловою був координатором проекта «Творча криївка». Реабілітація, психологічна допомога, все, що хоч трохи допоможе хлопцям і дівчатам, яких торкнулася війна, пише Репортер.

 

“Але на цей раз, «Валькірія» мчить не з фронту, не з зони проведення бойових дій, а з цивільної мирної території, де сталося непоправне – вбивство! Цинічне жорстоке нелюдське. Розум відмовляється вірити, адже Валік не закінчив стільки справ, серце рветься на шматки від співчуття – молода дружина з річним дитям на руках.
Валентин поїхав до Києва по справах, за декілька днів зв’язок з ним пропав. Наближався перший день народження його сина, всі чекали, що він приїде. Але на жаль, саме в цей день, Валентина знайшли в лісі випадкові прохожі. Зірваного гранатою”.

Саме тому  ГО”Обласна спілка учасників АТО” звертається до небайдужих за моральною, молитовною чи фінансовою допомогою Віталіні Масловій, адже «Творча криївка» працює на волонтерських засадах і ніякої прибуткової діяльності не веде.

Карта Приватбанка 4731 2191 0711 0615.

Версія про самогубство, про яку спершу говорила поліція була перекваліфікована на ст.115, частина 1 – навмисне вбивство. Слідство триває.

08.08.17 – прощання з Валентином Гонтарем в Києві на Майдані

09.09.17 – прощання і панахида, Івано-Франківськ, будинок Смутку, вул. Ребета

13.00 Опісля – остання дорога до с.Криворівня

10.08.17 – похорон

 

Нагадаємо, що Помер ветеран батальйону Донбас, координатор “Творчої Криївки” на Прикарпатті

                       Громада Криворівні виділила ветеранам АТО землю для реабілітаційного центру

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини по темі: