На Прикарпатті перевірили три офіційні пляжі

В Івано-Франківській області моніторингом охоплено три пляжі.

Зокрема: озеро м. Івано-Франківськ, пляжі в с. Паляниця ТзОВ «Буковель» та  ТзОВ «ПАРКТУР», які облаштовані на штучних ставах та відкриті для купання відпочиваючих в липні 2017 року.

«З метою нагляду фахівцями Івано-Франківського міськрайонної філії у липні місяці з міського озера відібрано 8 проб  води для дослідження за мікробіологічними показниками та проведено 32 лабораторних досліджень за  фізико-хімічними показниками; фахівцями Надвірнянської міськрайонної філії із  штучних ставів в с. Паляниця відібрано 6 проб води для дослідження за мікробіологічними показниками та проведено 42 лабораторних досліджень за  фізико-хімічними показниками. Всі результати в межах норми», - йдеться у повідомленні.

Фахівці нагадують, що не можна вважати пляжем будь-яке місце на березі водойми. Офіційні пляжі перед відкриттям та протягом сезону перевіряють на безпеку. Це і дослідження якості води, і упорядкування території. Адже неперевірене місце для купання може нести загрозу здоров’ю.

 

За матеріалами Івано-Франківського обласного лабораторного центру МОЗЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: