Двоє прикарпатських суддів можуть потрапити до Верховного Суду

Вища кваліфікаційна комісія суддів (ВККС) оголосила рейтинг кандидатів у новостворюваний Верховний Суд.

За результатами конкурсу, проведеного ВККС, переможцями конкурсу є 120 кандидатів, 80% з яких є діючими або колишніми суддями. Майже 40% переможців конкурсу у Верховний Суд - представники регіонів України, серед яких діючі або колишні судді, адвокати та науковці.

Двоє суддів з Франківщини успішно пройшли усі етапи конкурсу та потрапили до числа переможців. Це означає, що вони можуть стати новими суддями найвищої судової інстанції, якщо їх затвердить Вища рада правосуддя, яка за рекомендацією ВККС має подати на підпис Президенту остаточні списки кандидатів. Втім ВРП має шанс вплинути на склад списку та вилучити з нього недоброчесних кандидатів.

Серед переможців конкурсу суддя Івано-Франківського міського суду Лев Кишакевич та суддя Апеляційного суду Івано-Франківської області Надія Стефанів. 

30 кандидатів із 120-ти отримали негативні висновки від Громадської ради доброчесності, що означає, що ці кандидати не відповідають критеріям доброчесності та професійної етики. Серед таких кандидатів переважно судді, які порушували права людини, ухвалювали політично вмотивовані рішення або не можуть пояснити свої статки.

Таким чином кожен четвертий ймовірний суддя нового Верховного Суду отримав вето від громадськості на базі фактів порушення норм доброчесності та професійної етики.

 

За матеріалами прес-служби руху «Чесно»Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 09 серпня 2017, 13:41
яким це чудом претендентом на таку високу посаду попав хабарник та волокитчик справ кишакевич. Паша далі рулить
Відповісти

, 09 серпня 2017, 14:52
Нічого все так як було треба було вишинського поставити хоча він здох а загалом гімно гімном поміняли.кишкевич як туди попав?а надя стєфанів сожительница прокурора яка помагала януковічу майдан мордувати.вони і їм подібні немають права виступати ітд від імені укр.
Відповісти

, 09 серпня 2017, 16:53
якщо і буде третій МАЙДАН то через суддів і може вже тоді вимиється всяка гидота з україни і доречі а що з тими всіма пяними суддями яких ловила поліція і те вбивство пяного судді працівників водоканалу ЦІКАВО що є
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: