Івано-Франківську обласну дитячу лікарню відремонтують за майже 9 мільйонів гривень

 Приміщення Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні по вулиці Коновальця капітально відремонтують за майже 9 мільйонів гривень.

Результат пошуку зображень за запитом "одкл івано-франківськ"

 

В системі Прозорро з’явився тендер на капітальний ремонт і реставрацію лікарні. Зокрема, планують замінити покриття даху лікарні, облаштувати теплоізоляцію стін фасаду в переходах. Фасади будуть утеплювати мінеральними плитами. У приміщеннях лікарні планують замінити вікна та двері. Також у лікарні проведуть оздоблювальні роботи.

Очікувану вартість робіт оцінили в 11 866 381 гривень. Учасників аукціону було чотири: ТОВ “Будівельна компанія “МВ ГРУП”, ТОВ “АЛЬФАІФБУДСЕРВІС”, ПП “Вікналенд-с” та ПП “Лев”.

Найнижчу ціну запропонувало ТОВ “Будівельна компанія “МВ ГРУП” – 8 649 999 гривень. Наразі учасник очікує рішення. Орієнтовно всі ремонтні роботи повинні завершитись до кінця наступного року.

Директор департаменту будівництва, ЖКГ, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації Назар Іванів каже, що поки що вони ще ознайомлюються з документацією, тому говорити конкретно, хто буде переможцем, вони не можуть.

 

Нагадаємо, що Головний медик Прикарпаття та керівник ОДКЛ тиснуть та погрожують персоналу дитячої лікарні?

                       Прикарпатські лікарі проти системи

 

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Здоров'я: