В обласній податковій підбили підсумки Спартакіади - 2017

8 серпня, в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській відбулось нагородження переможців «Спартакіади-2017». Впродовж липня – серпня  п.р. команди працівників органів ДФС Прикарпаття змагались за право бути визнаною кращою в одному з п’яти видів спорту: міні-футболі, волейболі, гирьовому спорті, настільному тенісі, шахах і шашках.

У загальному заліку в нелегкій боротьбі переможцями стали команда оперативного управління ГУ ДФС в області, яка зайняла І місце, команда Коломийської ОДПІ – ІІ місце, спільна команда слідчого управління фінансових розслідувань та відділу внутрішньої безпеки ГУ ДФС в області – ІІІ місце.

Як зазначив голова Ради Івано-Франківської обласної організації Всеукраїнської профспілки працівників органів державної фіскальної служби Володимир Сірецький, цьогоріч відновлено традицію проведення щорічних аматорських спортивних змагань серед податківців не лише в областях, але і на Всеукраїнському рівні.  Адже, за словами керівника обласної профспілки,  в сучасних умовах заняття фізичною культурою та спортом є не тільки бажаними, а й невід’ємною складовою гармонійного розвитку людини.

Начальник Головного управління ДФС в області Ірина Столярик подякувала учасникам  Спартакіади за активну участь та побажала з гідністю представити Прикарпаття на Всеукраїнських змаганнях.   Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 09 серпня 2017, 16:48
дивина тай годі то на гори в похід ходять то спорт а може взялися до перевірки незаконно відшкодованих ПДВ як ппередників так і теперішні бо недарма були всі ті публікації з вказаними призвищами і схемами БО коли звертаєшся в консудьтацію по телефону то ніколи неотримуєш пояснень а тут --БАГАМИ
Відповісти

, 09 серпня 2017, 18:32
Сєрєцкий ще кучму шкрябав і типер смердит ніби масюн ось так вони жерут за наш рахунок.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: