Які новинки з’явилися у книгарнях міста?

Відтепер на нашому сайті ви можете дізнатися про нові видання, які нещодавно з’явилися у книгарнях Івано-Франківська. Сьогодні ми розповідаємо про три книги, які зацікавили нас цього тижня і які ви можете придбати у крамниці «Сучасна українська книга».
 
Вікторія Амеліна «Дім для Дома»
 

 
З анотації: «Смішний пудель на ім’я Дом розповідає нам історію родини – старого полковника та кількох поколінь жінок. І пес, і люди почуваються ніяково у невеличкій львівській квартирі, де жив раніше… Яка різниця хто? Камені не розкажуть. Або розкажуть – якщо маєш собаче чуття. Та хіба є історії, які допоможуть – полковнику зі сходу України чи хоча б його псові – нарешті відчути себе вдома у Львові 90-х?»

Дельфін де Віґан «Ніщо не заперечить ночі»
 

 
З анотації: «Це роман-спогад, роман-сповідь, роман-шукання. Донька намагається дослідити причини самогубства матері. Чому дуже красива дівчинка, третя дитина в дружній родині, чия світлина була на багатьох рекламних плакатах, відчувала невимовний сум? Чому вона згодом, коли одружилася й стала матір’ю двох чудових донечок, так і не змогла пристосуватися до соціуму?.. Це твір сповнений смутку, ніжності, болю – і, попри все, жаги до життя».

Ніл Ґейман «Американські боги»
 

 
З анотації: «Вийшовши друком шістнадцять років тому, «Американські боги» відразу стали класикою. Доторкніться до таємниць і чарів цієї книги, розгорнувши ювілейне видання. «Американські боги» із доповненнями та розширеннями, доданими автором, – це один із шедеврів єдиного і неповторного Ніла Ґеймана та справжня перлина сучасної прози».
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Культура: