У ПНУ ім. В. Стефаника відбувся літній освітній тренінг для вчителів суботньої школи з турецького міста Анкара

На базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника з 1 по 8 серпня пройшли навчання вчителі та учні української суботньої школи м. Анкара (Туреччина). У рамках програми літнього освітнього семінару-тренінгу викладачі університету провели для учасників заходу практичні інтерактивні заняття з українознавства, літературного краєзнавства, урок-свято «Українська пісня – бездонна душа українського народу» та прочитали тематичні лекції.

Також під час семінару-тренінгу відбулися різноманітні майстер-класи: «Українська витинанка «Дерево життя», «Український оберіг», «Лялька-мотанка», «Народні вироби з солоного тіста», «Управління та бізнес-адміністрування» та ін. Неабияку зацікавленість гостей з Туреччини викликало свято «День української кухні», яке відбулося на базі навчально-виробничого комплексу «Гастроательє» кафедри готельно-ресторанної та курортної справи факультету туризму.

Для учасників тренінгу також підготували насичену екскурсійну програму, у рамках якої вони відвідали Музей історії Давнього Галича, Музей народної архітектури і побуту Прикарпаття, Літературний музей Прикарпаття, ознайомилися із досвідом роботи педагогічного колективу спортивно-оздоровчого комплексу «Смерічка» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраці


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: