Коли помиряться українці та росіяни: прогноз від американського політолога

Більш-менш нормальні відносини між Росією і Україною встановляться приблизно через десять років після закінчення війни. Проте українці не повинні забувати дії Росії.

Таку думку в інтерв'ю "Обозревателю" висловив американський політолог, екс-спецрадник Держдепартаменту США з національних проблем СРСР і країн Балтії Пол Гобл.

"Ніщо не вічне. Очікую, що між Україною і Росією встановляться більш нормальні відносини через десятиліття або близько того після припинення агресії. Але українці ніколи не забудуть дії Росії, і не повинні", – сказав Гобл.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 10 серпня 2017, 12:40
наш народ ніколи не пробачить підлості кацапстану...НІКОЛИ....
Відповісти

, 10 серпня 2017, 13:16
Це навіть після повернення всіх окупованих територій(з Кримов включно)
Відповісти

, 10 серпня 2017, 13:34
Маскалі під 1000 років нам паскудять і голодомор і війни .все вернем вкрадене і за знищених відпрвідь за все погане що зробили українцям без різниці хто відповідальніст настане і йде.а з ким миритись може з гітлером ,сталіним,леніним,кагановичем,путин і його блядь медведчук ітд прклинаєм на міліони років де би вони не були і в тому числі всіх упирів явних і прихованих амін.,ц
Відповісти

, 10 серпня 2017, 16:31
Маскало-гниди кажу вам упирям-укр це русичі з карпат це факт науковий .кацаби це мішанина всякої хуїти .укр словяни ,маскалі ні.нас змаскалями нічого не обєднює.ублюдки ви тільки крадете жрете мутите маскалі пркляті згиньте на міліони років разом з тими хто з вами заодно сміття з тундри.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: