«Івано-Франківськгаз» спрямує кошти на ремонт мереж та встановлення лічильників

ПАТ «Івано-Франківськгаз» провело відкриті слухання Планів розвитку підприємства на 2017 -2026 та 2018-2027 роки.

Участь у них, із запрошених гостей, прийняли представники громадськості, Івано-Франківської ОДА та НКРЕКП в Івано-Франківській області.

Впродовж останніх кількох років головний акцент компанії зроблений на фінансуванні газотранспортної системи Івано-Франківщини, оскільки вона є однією з найстаріших в Україні. Більшість труб на Прикарпатті прокладалися у 50-60-х роках минулого століття. Відповідно, щороку зростає кількість газопроводів, які потребують значних капіталовкладень. Тому, на слуханнях було вирішено продовження розвитку даної програми. У 2017 році підприємство запланувало виділити на модернізацію мереж 48,8% від усієї суми Інвестпрограми, а це близько 38 млн.. грн., а у 2018 р. – ще 52,5 млн. грн., що становить 67%.

Значна частина коштів цьогоріч також буде спрямована на завершення програми по комерційному обліку газу у побутових споживачів. Так, до кінця року «Івано-Франківськгаз» планує встановити індивідуальні лічильники на суму 19,5 млн. грн.

Загалом, реалізація заходів Інвестпрограми відповідає принципам довгострокової стратегії ПАТ «Івано-Франківськгаз» щодо забезпечення 100% обліку природного газу серед споживачів, зменшення втрат блакитного палива, покращення енергоефективності газотранспортної системи, і найголовніше, підвищенню рівня безпеки газопостачання Івано-Франківщини.

 

За матеріалами ПАТ «Івано-Франківськгаз»Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: