Неадекватні «туристи» перетворили на сміттєзвалище ще одну туристичну принаду (фото)

Серед наших туристів трапляється більше свиней, аніж людей. Ціле сміттєзвалище зробили відпочивальники на Долинщині у знаменитому урочищі Шандра.

Світлини з чудового рекреаційного місця, де приємно посидіти з компанією, копаючи пляшки та переступаючи пакети з відходами, опублікував у Фейсбуці Юрій Роп’яник, передає WestNews. Просто вражає дикість і безрукість таких “туристів”, яких узагалі, очевидно, не можна випускати на вулицю між людей, а тим паче на природу. Ось що про побачене написав автор фото:

Довелося мені з друзями з міст Прилуки та Кременчука побувати в урочищі Шандра Долинського району.. 

Деякі з них вперше приїхали в Карпати і їм дуже цікаво було відвідати заповідні місця. Отож разом з товаришем Стефанишином Дмитром ми повезли своїх гостей на природу. Прибувши на місце, яке я неодноразово відвідував в минулі роки, я був глибоко розчарований. Повсюди було розкидане сміття, що складалося з пластику, поліетиленових кульків, паперу, скляної посуди та залишків продуктів. Мені було стидно перед гостями. Їм також було незручно переді мною. І свій відпочинок ми почали з прибирання.

Шановні Долиняни! Невже ми не можемо прибрати за собою після відпочинку на природі? Чи хтось думає, що відпочиває останній раз? А хоч би й так, але, після вас прийдуть ваші діти, друзі, знайомі і перше питання, яке в них виникне, які індивіди тут відпочивали, що залишили за собою гори сміття? Давайте поважати одне одного. Нехай кожен, хто читає ці рядки, зробить собі іспит совісті. Чи завжди він за собою прибрав? Чи зробив зауваження компанії, яка відпочиває поряд і засмічує довкілля? Поважаймо себе, дбайливо ставмося до чудової карпатської природи, створеної Господом, будьмо гідними великої сім’ї європейського співтовариства та патріотами України!“, – поділився пан Юрій.

Ми ж, своєю чергою, не можемо втриматися в такій патетичній риториці, бо турист, який не прибирає за собою, – це не просто не українець і не європеєць, це й не людина.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: