Прикарпатський священик, якого підозрюють у розкраданні церковної каси, може опинитися за ґратами

Калуська місцева прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення самоуправства та підроблення документів настоятелем храму в селі Новиця Калуського району.

 

Відомості про вчинення вказаного кримінального правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 31.07.2017 за заявою місцевого жителя – заступника голови ревізійної комісії вказаного храму, інформують “Вікна”.

Досудове розслідування у провадженні проводиться слідчим СВ Калуського ВП ГУ НП в області. Попередню кваліфікацію правопорушень визначено за ст. 356 та ч. 1 ст. 358 КК України (самовільне, всупереч встановленому законом порядку вчинення дій, правомірність яких оспорюється окремими громадянами, та підроблення документів).

Згідно з попередніми результатами ревізії фінансово-господарської діяльності храму в період з 2013 року по 2017 рік, виявлено 663 тисячі гривень недостачі (непідтверджені витрати на виконання робіт та придбання майна). Наразі проводяться слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх обставин кримінального правопорушення, перевіряється законність внесення змін до правоустановчих документів.

За вчинення самоуправства передбачена кримінальна відповідальність до трьох місяців арешту, за підроблення документів — обмеження волі на строк до двох років.

 

Нагадаємо, що Священик, якого звинувачують у крадіжці грошей, за день купив дві квартири у ФранківськуЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 10 серпня 2017, 21:08
От вам православна церква. Одні жуліки
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: