В Івано-Франківську, у будинку 1904 року, вандали встановили дивні пластикові двері (фото)

В будинку на вулиці Низовій в Івано-Франківську, який є пам’яткою архітектури, демонтували старі двері і встановили нові – пластикові.

Про це в мережі Фейсбук повідомляє активістка Mariya Kozakevych:

“Йду сьогодні вулицею Низовою і зустрічаю таку картину – в будинку номер три з вікна зробили двері. Одразу на місці гуглю чи це пам’ятка. Впевнившись, що це пам’ятка архітектури 1904 року, звертаюсь до дівчини, яка виглядає з сусіднього вікна:
– Хто вибив вікно і вставив пластикові двері?
– В нас є всі дозволи!
– Хто їх надав?
– Власник приміщення – дівчина ховається в приміщення і більше на прохання поспілкуватись не відгукується….
Надходить інша працівниця і каже, що тут й так колись давно були двері. Цю інформацію варто перевірити – якщо в когось є старі фото, спогади старожил – напишіть, будь ласка. Якщо буде зовнішній вигляд дверей, думаю треба буде говорити з цим власником, який самовільно видає архітектурні дозволи. А нащо нам департамент? Мешканці просто не знають, що за такими дозволами і консультаціями потрібно звертатись до спеціалістів. І це проблема! Про відновлення дерев’яних дверей, тобто нову копію. Або, якщо автентичний вигляд не знайдеться – виготовити двері в цьому архітектурному стилі. Старі автентичні навряд чи знайдемо через стільки років”.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 10 серпня 2017, 22:27
А Ви не знаєте що треба зробити?Зайдіть на карти гугл - м.Ів.франківськ - знайдіть вул. Низову і прогуляйтесь тьотькою по вул. і побачите що ніяких дверей там не було - навіть нема слідів що вони там колись були.
Відповісти

, 11 серпня 2017, 16:10
Сліди якраз є, придурку. Були там двері.
Відповісти

, 11 серпня 2017, 20:52
ти сам придурок, хамло неотесане
Відповісти

, 11 серпня 2017, 15:59
Шановні журналісти. Почитайте, дізнайстесь нарешті значення слова "вандали". Зрозумійте, вандали нічого ніколи не встановлюють. Ніколи нічого не ремонтують. Вони лишень нищать, ламають.
Відповісти

, 11 серпня 2017, 16:08
Що ви блядь пишите??!!: "..демонтували старі двері і встановили нові..". А внизу: "..в будинку номер три з вікна зробили двері".
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: