Для безробітних з Галицького району організували день відкритих дверей на виробництві

Районним центром зайнятості проведено день відкритих дверей на виробництві ТзОВ «Алеста ЮА» для безробітних. Дане підприємство займається виготовленням шпону.

Учасники заходу ознайомилися з умовами праці на виробництві, основними функціональними обов’язками та загальними характеристиками таких професій, як верстатник, помічник верстатника, сортувальник шпону.

Зазначимо, що на підприємстві ТзОВ «Алеста ЮА» чоловіки займаються верстатними роботами, жінки ж сортують, обрізають та складають шпон.

Фахівець центру зайнятості разом з представником «Алеста ЮА» проінформували безробітних про вакансії на підприємстві на даний час та про рівень заробітної плати, робочий графік, вимоги до професії.

Захід закінчився екскурсією підприємством та знайомством із працівники. Останні демонстрували, з яким технічним устаткуванням вони працюють, як проходить виготовлення та сортування готового продукту. Присутні брали активну участь у процесі екскурсії та запитувати про те, що їх цікавило.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: