70-річний прикарпатський спортсмен готується подолати 10-кілометровий забіг

10 вересня у Калуші проведуть легкоатлетичний забіг “Калуська десятка”. Організатори уже представили імена кількох учасників.

Зокрема, участь у 10-кілометровому забігу візьме 70-річний спортсмен з Івано-Франківська Василь Кричун, інформує WestNews з посиланням на  “Вікна”.

20707916_496844604000462_1124627970821972233_n__large

Василь Кричун відомий в області і як громадський активіст, і затятий спортовець. Тільки-но чоловік вийшов на пенсію, то одразу ж почав активно займатися легкою атлетикою і уже досягнув чималих успіхів.

Спортсмен підтримує оліймпійське гасло, хоча і має в активі понад 100 призових місць.

“До виходу на пенсію я спортом, по суті, не займався. В 2006-му році вперше взяв участь у чемпіонаті області з легкої атлетики, а в 2007-му — у відкритому чемпіонаті міста Києва та в чемпіонаті України. З того часу постійно на змаганнях різних рівнів. Нині вже набралось більше сотні особисто завойованих призових місць. Підтримую олімпійський девіз: головне — участь”, – зауважив Кричун.

Також до участі у “Калуській десятці” зголосилися: майстер спорту України, чемпіон світу та Європи зі спортивного орієнтування (Рогейн 24) Василь Боднарук та чемпіон Європи зі спортивного орієнтування серед спортсменів з вадами слуху та член Національної збірної України серед спортсменів з вадами слуху Володимир Федосєєнко.

До слова, «Калуська десятка» — це 10 кілометрів цікавої траси, яка пролягатиме через центр міста та міський парк культури і відпочинку імені Івана Франка.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: