Для комфорту пасажирів: в місті встановлюють нові зупинкові комплекси

Для того, щоб зробити поїздки у громадському транспорті зручнішими для мешканців, в Івано-Франківську розпочали встановлювати комфортні та сучасні зупинки. Роботи з їх розміщення розпочалися у різних мікрорайонах міста.

Цьогоріч таких сучасних типових зупинок запланували 15, але в перспективі повинні комплексно оновити ними місто. Такі зупинки, окрім звичних лавок та смітників, будуть оснащені електронним таблом та інформаційними стендами. На кожній буде розміщена інформація хто їх обслуговує, стежить за технічними моментами та здійснює прибирання.

«Довгі роки до зупинок громадського транспорту в місті нікому не було діла. Тепер ми передали їх на баланс управлінню транспорту. Цього року ми вперше оголошуємо конкурс на обслуговування зупинок громадського транспорту. Це передбачає поточний ремонт споруд та прибирання. Звісно, що одномоментно їх встановити всюди не вдасться, але поступово плануємо оновити зупинкові комплекси у всьому місті,» - міський голова Руслан Марцінків.

Окрім того, цьогоріч в місті з’явилася перша розумна зупинка напроти готелю «Надія». Її оснащено електронним таблом, камерою відеоспостереження, зарядкою для гаджетів, а також безкоштовним Wi-Fi. Вже найближчим часом такі ж зупинки мають з’явитися на вулиці Дністровській.

 

Для комфорту пасажирів: в місті встановлюють нові зупинкові комплекси


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 11 серпня 2017, 16:19
Звичайно порівняно із минулим-зупинка РОЗУМНА але для зручності ще кращої- необхідно ті зупинки облаштовувати,особливо,бокові сторони- дошками оголошень,бо буде через деякий час бардак як і на старих зупинках.
Відповісти

, 11 серпня 2017, 17:34
Нам, наш мер обіцяв мерседеси з кондиціонерами, а по факту - б/у мерседес є, а кондиціонер ніхто вмикати і не думає
Відповісти

, 12 серпня 2017, 1:27
Нам, наш мер обіцяв мерседеси з кондиціонерами, а по факту - б/у мерседес є, а кондиціонер ніхто вмикати і не думає
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: