Влад Яма та хореографи з-за кордону навчають дітей та батьків на міжнародному танцювально-тренувальному таборі в Яремчі (відео)

Днями у Яремчі стартував міжнародний танцювально-тренувальний табір. Організували його тренери міжнародного класу для дітей-танцівників та їхніх батьків.
Результат пошуку зображень за запитом "влад яма у яремче"

Перший день табору був насичений музикою, смаколиками та спілкуванням, щоб учасники познайомилися та відпочили перед 10-денною програмою, йдеться в сюжеті ТРК "РАІ".

Організатор табору Сергій Францен каже, що для учасників заплановані дуже важкі навантаження, майстер-класи від пар з різних країн. Передбачені латино-американська і європейська програми, а також альтернативні заняття: класичний танець, стретчинг, орієнтал, хіп-хоп, зумба.

Діти, які професійно займаються танцями, обов'язково проходитимуть стандартну тренувальну програму. А от альтернативні і соціальні види танців викладатимуть для батьків, які хочуть відпочивати з користю. Для цього до Яремчі приїхали хореографи і танцюристи з інших країн світу.

Серед хореографів є і Влад Яма, який уважно спостерігав за юними танцівниками і давав професійні поради.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: