В Івано-Франківську відбувся допрем'єрний показ гостросюжетного історичного фільму “Червоний”: пройти крізь пеклo" (фоторепортаж)

В Івано-Франківську розпочався допрем’єрний показ гостросюжетного історичного кінофільму “Червоний”. Цим показом продовжується всеукраїнський промотур “Червоного”. Загальнонаціональну прем’єру фільму українські глядачі з усіх куточків країни побачать на День Незалежності, 24 серпня 2017 року.

 

12 серпня в кінотеатрі «Космос» фільм представили: Режисер Заза Буадзе, оператор Олександр Земляний, актори Ігор Колтовський, Микола Береза, Олег Шульга, Любов Тищенко, пише ГК.

Як сказав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, він тричі читав книгу Андрія Кокотюхи, яка є дуже близька для нього. Мовляв, багато для кого з нас – представників Західної України, це книга про цілу епоху, наших батьків, дідів. Тому що майже в кожній сім’ї хтось був в УПА, Дивізії “Галичина” чи національно-визвольному русі. 

“Я думаю, що ми спільно із громадськістю відстоїмо інтерес України і того, що без фільмів, українських акторів та національного руху вперед в нас не буде майбутнього”, – сказав мер.

Мер щиро подякував режисерові, акторам та подарував головній акторці квіти. Зауважимо, що актори у стрічці зібрані з усієї України.

Фільм знімали три місяці, зйомки були непростими, розповідає Заза Буадзе. Тим більше, це були не декорації, а справжній табір. На зйомках були не тільки актори, а й люди з кримінальним минулим і саме їх режисер вважає найдисциплінованішими.

 

Щодо кастингу, то він зізнається: актори із семи міст, більшість із них мають дебютні ролі. Прекрасний ансамбль акторів, каже Заза Буадзе.

 

Про фільм:

Сюжет стрічки розповідає про героя, який бореться за ідеали вільної України в умовах протистояння ворожому тоталітарному режиму.

1947рік. У страшну м’ясорубку сталінських таборів потрапляє воїн УПА Данило Червоний, де мусить пройти крізь пекло і нелюдські умови каторги, переслідування  кримінальних ватажків, підлість, зраду і відчай.

Данило знаходить в собі сили протистояти репресіям начальника табору і робить відчайдушну спробу вирватися на волю, піднявши перше повстання у таборі.

Режисер-постановник: Заза Буадзе, явтор – сценарію: Андрій Кокотюха, за мотивами роману Андрія Кокотюхи «Червоний». Оператор: Олександр Земляний, композитор: Франко Еко, художник-постановник: Юрій Ларіонов, художник по костюмах: Світлана Симонович, художник-гример: Леля Поліщук, режисер монтажу: Віктор Маляренко, звукорежисер: Олег Кульчицький, лінійний продюсер: Андрій Полікашкін.

До речі, книга відзначена конкурсом “Коронація слова”, як кращий історичний роман.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: