У Білих Ославах поліцейський захопив земельну ділянку дитячого табору

Вчора, 15 серпня, в Івано-Франківську відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, антикорупційної політики, люстрації та очищення влади.

 

На комісію прийшло чотири депутати з шести, а також заступник голови ОДА Сергій Басараб, пише ГК.

 

Першим питанням порядку денного став звіт про результати діяльності органів прокуратури області за шість місяців 2017 року.

 

“Ми акцентуємо увагу на чотирьох пріоритетних напрямках: протидія корупції, охорона надр, злочини в сферах лісу та містобудування. Системна робота ведеться, нещодавно ми звітували перед ЗМІ про роботу за півріччя”, – розповів Любомир Хамець, заступник начальника відділу прокуратури Івано-Франківської області.

 

Голова комісії Тарас Виноградник задав прокурору питання щодо резонансних справ з несплатою пайової участі деякими забудівниками – мова йде про півтора мільярда гривень. Той відповів, що частина з 12-ти кримінальних проваджень закрита, а по іншій – порушення закону встановлені та заявлено чотири позовні заяви.

 

“Наша комісія нещодавно розглядала звернення жителів села Білі Ослави щодо земельної ділянки. Комісія дала рекомендацію з вирішення цього питання та надіслала запит у прокуратуру, до заступника начальника – чи ми будемо з вами співпрацювати, чи це буде даремна трата часу? Там працівник поліції захопив земельну ділянку, де знаходиться табір пластунів, де проводяться змагання. Люди зібрали тисячі підписів. Прошу надати письмову відповідь на наш запит”, – звернувся до прокурора Михайло Ерстенюк, секретар комісії.

 

Любомир Хамець відповів, що звернення обов’язково опрацюють та дадуть відповідь.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: