Олексій Кайда звинуватив франківських активістів у відпочинку за “чиїсь” гроші

Вчора, 17 серпня, виконавчий комітет розглянув питання про затвердження детального плану території для багатоквартирної житлової забудови та будівництва дитячого садочка в межах вулиць Степана Бандери – Євгена Коновальця – Ярослави Стецько у м. Івано-Франківську.

Результат пошуку зображень за запитом "кайда олексій петрович"

 

Директор департаменту архітектури Орест Кошик повідомив, що там має бути ще садочок площею 1800 м кв на 100 місць і парковка на 415 авто.

Втім, міський голова Руслан Марцінків обурився, що там передбачений дуже маленький садочок. Мовляв, це надто мало, хіба що на 2 групи.

До того ж там передбачено 23 секції поверховістю 6, 8 та 10 поверхів. Втім одна секція буде аж на 24 поверхи. Загалом там має бути 869 квартир.

Мер здивувався, чому ніхто не виступає проти цього. А його заступник Олексій Кайда додав, що чомусь всі бачать тільки те, що відбувається на вул. Макогона.

«А де громадські активісти? Чомусь тишина. А може тому, що літо і вони поїхали відпочивати? Не виключено, що за чиїсь гроші», – наголосив він.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: