Знаючи про суд над ним, скандальний мер Івано-Франківська втік у чергове відрядження

Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків вкотре «прогуляв» суд, на якому мала розглядатися його справа.

Результат пошуку зображень за запитом "марцінків"

 

Цього разу причиною нез’яви в суді стала ділова зустріч у Верховинському районі. Про це повідомила патронатна служба мера.

Усі попередні засідання суду пан Марцінків пропускав, за його версією, з поважних причин.

Так, під час засідань 3 та 16 березня  пан Марцінків несподівано опинявся в лікарні і так само несподівано одразу одужував. Хвороба «перестріла» мера і 23 березня, якраз припадаючи на засідання суду. Наступні засідання пан мер «прогулював» у відрядженнях: 31 березня – у Хмельницькому, 22 травня – у Варшаві, 15 червня – у Вінниці.  Під час останнього судового засідання, 18 серпня,  міський голова перебував на Верховинщині

Як вже повідомляли ЗМІ, мер міста Івано-Франківська не вніс у Е-декларацію відомості про купівлю нового автомобіля – “SKODA OCTAVIA” 2016 року випуску за 468 742 гривень. Тоді Руслан Марцінків наголошував, що купив транспортний засіб за кошти з кредиту у ПАТ “Кредо-банк”, а також від продажу автомобіля “Daewoo Lanos” (ЗАЗ TF 6940, 2011 року випуску).

Проте, дивує інше. Неправильні відомості у Е-декларації  караються тільки штрафом.

То чому Руслану Марцінківу не поступити так, як личить законослухняному громадянину – прийти на суд, визнати свою провину і заплатити штраф, адже він міський голова  і має подавати приклад для інших!Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 19 серпня 2017, 9:00
То чому Руслану Марцінківу не поступити так, як личить законослухняному громадянину – прийти на суд, визнати свою провину і заплатити штраф, адже він міський голова і має подавати приклад для інших! - А де ви бачите законослухняного громадянина?
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: