На Прикарпатті планують провести відстріл диких кабанів

На Івано-Франківщині вживатимуть заходи щодо зменшення чисельності диких кабанів та профілактики африканської чуми свиней (АЧС) в дикій фауні.

Результат пошуку зображень за запитом "полювання на кабана"

 

Про це повідомляє Держпродспоживслужба.

В управлінні безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області відбулася нарада з керівництвом Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства та обласної організації Українське товариство мисливців та рибалок щодо зменшення чисельності диких кабанів та профілактики АЧС.

В ході обговорення було уточнено статистичну інформацію про кількість користувачів мисливських угідь в області, чисельність поголів’я диких кабанів на території мисливських угідь держлісгоспів, обласної організації УТМР і приватних користувачів, обговорено шляхи його депопуляції та причини, що перешкоджають цій роботі.

За підсумками наради розроблено проект заходів щодо зменшення чисельності диких кабанів та профілактики АЧС в дикій фауні. Проект буде доопрацьовано в Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства та обласній організації УТМР і винесено на розгляд Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації.

Наступне засідання комісії за участю керівників та користувачів мисливських угідь відбудеться найближчим часом.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії ЕкоЗлочини: