У Франківську розробили нові правила розміщення реклами

У Франківську робоча група провела друге засідання, на якому запропонували методи вирішення однієї з проблем міста – зміни у порядку розміщення реклами. Засідання відбулось у вівторок, 22 серпня.

Серед нововведень – зонування розміщення реклами. Робоча група визначить зони розташування рекламних об’єктів, зокрема наземних засобів. Також буде класифікатор, відповідно до якого будуть проводитися рекламні конструкції у відповідності до форматних зон, пише Репортер.

«Департамент містобудівництва і архіектури узгоджуватиме місця, де можна буде в майбутньому розміщувати рекламу, щоб не було проблем,» – говорить Світлана Лосюк, заступник директора департаменту містобудування.

Окрім того, є декілька доповнень до уже прописаних вимог. Зокрема, розміщення реклами повинне здійснюватися в одну лінію паралельно до осі вулиці.

За словами Світлани Лосюк, заборонено розміщувати рекламу в нульових зонах, тобто в історично-архітектурних зонах, охоронних зонах культурної спадщини, скверах, на вулиці Шевченка. Також не можна розміщувати рекламу на одноповерхових та тимчасових спорудах, заборонено і малювати рекламу фарбою або наклеювати на стінах і дорогах. До слова, тепер не можна буде розміщувати щити на транспортних засобах, а також застосовувати звукову рекламу поза межами громадських закладів.

На засіданні підняли питання і незаконно встановлених реклам. Щоправда, за словами заступниці директору департаменту, в їхньому реєстрі є лише законні білборди, перелік незаконних вони не ведуть – це частина роботи архітектурно-будівельного бюро.

На цьому ж засіданні запропонували заборонити встановлювати рекламу ближче 10 метрів до меморіальних дошок, і не більше 20% площі засклення на вікнахЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: