"Назад у СРСР": блогер показав похмурі фото порожнього Донецька

Окупований Донецьк повернувся у часи СРСР: порожні прилавки, зачинені торгові центри й "патріотичні" плакати.

Фото міста опублікував у своєму блозі Максим Мирович на прохання товариша. Імені його не називає з міркувань безпеки.

"Ніхто не змінює без потреби білборди, тому в будь-який сезон можна знайти написи на кшталт "Зі святом, дорогі жінки", "З Днем ​​перемоги" і "Всі на праймеріз!" (праймеріз були в жовтні 2016-го). Реклама на цих білбордах не по кишені бізнесменам, і тому на них місяцями висять ось такі "вітання".

Поруч можна побачити велику кількість секондів, стоків і конфіскату - їх зараз, по-моєму, майже стільки ж, як і просто магазинів одягу, при чому всі зазивають гаслами "Весь одяг з Європи", хоча ми ж були так проти цієї вашої "Гейропи" .

У центрі стоять автоматники. Їх знімати не наважився, сфоткав дівчат - це явно була репетиція до Дня шахтаря. Шахти масово закриваються, зате День шахтаря святкуємо з максимальним розмахом. Після фотознімку автоматник мене наздогнав і запитав: "А чому ти тут фотографуєш?. Давай телефон, документи, огляд особистих речей". Сказав, що попросили сфоткати, ось просто з околиці міста приїхав, милуюся красотами центру. Апелювати до громадянських прав і здорового глузду навіть у голову не прийшло", - каже автор фото, житель окупованого міста.

"Донбас Арена" з приходом окупантів занепадає. На газоні терористи лежать покотом і витоптують у траві стежки. А в декоративних ставках ставлять сітки на рибу та раколовки.

Торговий центр "Золоте кільце". Тепер тут ломбард.

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: