У Галицькому районі активісти упіймали «серійного» браконьєра

Днями, 20 серпня, мешканці Галицького району впіймали браконьєра, який нахабно й неодноразово полював у заповідних місцях.

Результат пошуку зображень за запитом "браконьєр"

 

Атовець ‎Артур Галицький‎ розповів WestNews, що чоловік, чиє ім’я ми поки вирішили з етичних мотивів не розголошувати, полював на диких качок у заповідному урочищі Королівка на озері Корито. Згідно зі ст. 20 ЗУ “Про мисливське господарство і полювання”, полювання в таких місцях заборонено. Тим більше, постріли лунали у двох метрах від поліклініки та кількох споруд, попри які місцеві ходять по воду, – і це створювало їм суттєву загрозу. Мати Артура побачила мисливця й поцікавилася дозволами й документами, але натомість почула тільки погрози у свою сторону.

Як стверджує галичанин, той чоловік регулярно полює у недозволених місцях, відстрілюючи птахів та виловлюючи рибу, й не реагує на будь-які зауваження. Відтак, люди написали заяву в поліцію.

У Галицькому відділенні поліції повідомили, що на розгляд заяви треба буде чекати місяць. Як розвиватиметься справа – будемо спостерігати. Адже браконьєрство в наших краях (та й не тільки в наших, природно) така ж сама звичайна справа, як і вирубки лісу, вивіз гравію тощо. А карають у подібних випадках або показово, або випадково – не зачіпаючи тих, хто вивозить природних багатств на мільйони гривень.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії ЕкоЗлочини: