Срібні кільця з яскравими вставками: модні тренди ювелірного сезону

Срібні кільця з яскравими вставками: модні тренди ювелірного сезону

У колекції срібних прикрас особливо динамічно представлені кільця – оригінальні моделі своєрідних параметрів і форм. Благородство металу, візуально нагадує біле золото, дозволяє створювати не просто кільця, а справжні шедеври з геометричним, флористичним і текстурним декором.

Справді срібні кільця в нинішньому модному сезоні далекі від класичних концепцій консерватизму і однорідності. В каталозі інтернет-магазину Злато представлений багатий вибір виробів плоских і об'ємних форм. Особливу увагу привертають персні, і з контрастними, яскравими вставками з каменів, емалі і сплавів.

Що ж рекомендують майстри ювелірного мистецтва як повсякденних і святкових прикрас з срібла?

Срібло в контрасті: вишукане поєднання панелей

Срібні кільця

Срібним кільцем з золотими вставками вже нікого не здивуєш. Перевірений ювелірний прийом у чому удосконалюється: крім лаконічних вкраплень у вигляді ліній, напилення або внутрішньої обробки, в тренді складні технічні сюжети:

  • переплетення;
  • об'ємний декор;
  • написи і т. д.

В моделях «Наталі», «Ексклюзив», «Арізона» зустрічаємо багаторівневу комбінацію з декількох тонких кілець. Кожен шар поєднуємо з подальшим, в результаті, кільце виглядає монолітно і гармонійно.

Різнобарвності – ефект, що досягається не тільки за участю кількох контрастних металів. Зверніть увагу на модель перстені «Спектр: це срібний виріб з трьома різнокольоровими каменями –

  • блакитним топазом,
  • аметистом і
  • хризолітом.

Особливо яскраво гамма розкривається в променях штучного ілюмінації, чому б не надіти кільце на вечірку або в нічний клуб?

Чорніння – один з класичних прийомів декору срібних кілець. Так в моделі «Аніта» за участю згаданої технології вдалося створити норовливий виразіть

Червоне і чорне

Чорніння – один з класичних прийомів декору срібних кілець. Так в моделі«Аніта» за участю згаданої технології вдалося створити своенравныйвыразительный малюнок: на темному тлі чітко видно найтонші «отросточки»срібла. Відмінне рішення для повсякденності до суворого або ділового костюма.

До новацій слід віднести застосування каучуку: еластичного гипоаллергенногоматериала, що додає виробу якоїсь бархатистості.

Червоне емалювання – відносно новий прийом обробки. Модель «Калина»доступно демонструє, наскільки багата гама виглядає на сірому тлі срібла. Різноманітність матеріалів, застосовуваних для інкрустації срібних кілець,дозволяє відходити від «сірості» ювелірної атрибутики. Кільця часто купують вкомплекте з сережками, кулонами, браслетами – у них різнобарвне декорированиетакже присутній, тому у вас вийде розкішний комплект прикрас.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Останні новини по темі: