Олег Гончарук: Залучення інвестицій в область – наш пріоритет у роботі

Голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся із представниками австрійської компанії «HolzindustrieSchweighower», яка веде свою інвестиційну діяльність у лісопереробній галузі.

Співпраця з Прикарпаттям розпочалася у 2011 році, коли керівництво компанії придбало земельну ділянку на Коломийщині з метою будівництва деревопереробного заводу. Загальна сума інвестиції складає близько 80 млн євро.

Наразі для продовження роботи інвесторів є ряд питань, з якими і звернулися представники компанії. Зокрема, йшлося про забезпечення вчасного відшкодування ПДВ та сполучення території заводу із залізничною колією.

Спілкуючись із інвесторами, Олег Гончарук зазначив, що співпраця з іноземними інвесторами є надзвичайно важливою.  Адже це забезпечує створення нових робочих місць для прикарпатців та збільшення надходжень до місцевої казни.

«Кожен інвестор для нас є особливо цінним, - підкреслив очільник Івано-Франківщини. – Тож, ми завжди з винятковою увагою реагуємо на їхні проблеми. Хочу запевнити, що  обласна влада всіляко сприятиме у вирішенні ваших питань та гарантуватиме підтримку зі своєї сторони».

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 26 серпня 2017, 19:58
Назвіть хоть одного інвестора,окрім дров?
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: