Прокуратура довела в суді наявність корупційного правопорушення в діях виконувача обов’язків начальника Івано-Франківської митниці ДФС

Завдяки принциповій позиції прокуратури Івано-Франківської області судом визнано винним у вчиненні правопорушень, пов’язаних з корупцією, виконувача обов’язків начальника Івано-Франківської митниці ДФС (на час вчинення правопорушення), який порушив вимоги ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».


Встановлено, що виконувач обов’язків заступника начальника Івано-Франківської митниці не повідомив безпосереднього керівника про реальний конфлікт інтересів, прийняв рішення у формі резолюції на судовій ухвалі, яка стосувалася його особисто, та надав вказівку юридичній службі залишити дану ухвалу суду без руху.


22 серпня поточного року Апеляційним судом області апеляційну скаргу захисника залишено без задоволення, рішення Івано-Франківського міського суду від 23.03.2017 про визнання виконувача обов’язків начальника Івано-Франківської митниці ДФС винним у вчиненні правопорушень, пов’язаних з корупцією, за ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП (запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) – без зміни.
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 23 серпня 2017, 15:48
Митники,це бидло.Вони знущаються над пересічними громадянами і лижуть дупу і х...й начальникам та високопосадовцям.А насправді смердючі сцикуни.Все на мешти всцикаються.Гидота,а не митники.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: