Путіна хочуть увічнити на купюрах рубля

Для подальшої консолідації російського суспільства і "підвищення рівня культури" населення Центробанку необхідно почати випуск банкнот з портретом президента Володимира Путіна.
Як повідомляють Патріоти України, таку пропозицію на ім'я глави ЦБ Ельвіри Набіулліної направила асоціація підприємців з розвитку бізнес-патріотизму "Аванті".

На думку авторів ідеї, портрет Путіна потрібно помістити на банкноту номіналом 10 тисяч рублів, якої в даний момент в обігу немає. Випуск купюр повинен носити обмежений характер.

Розміщення Путіна на рублях необхідно, щоб відобразити "вивірену політику керівництва Росії" в умовах санкцій Європи і США, які намагаються "розвалити" економічну систему і дестабілізувати обстановку в країні, пояснюють автори ідеї.

Введення нової банкноти консолідує російське суспільство і підніме у громадян "рівень культури поводження з грошовими коштами", вважають в "Аванті".

Автори ініціативи вказали на досвід Таїланду, де за недбале ставлення до купюр, на яких зображений король Рама IX, передбачено кримінальне покарання.

Президент "Аванті" посилається також на конституційне закріплення заслуг зарубіжних лідерів: президенти Казахстану Нурсултан Назарбаєв і Таджикистану Емомалі Рахмон мають офіційний статус лідерів націй. Однак у випадку з ідеєю з банкнотою можна обійтися без законодавчих змін, підкреслюють в організації.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 24 серпня 2017, 6:50
На 6(шєсть)руБля Хуйла.
Відповісти

, 26 серпня 2017, 19:54
Володя заслужив бути на грошах,нихто так богато не зробив дя держави як В.В.Путін.Слава Росії!Слава Русі!Смерть ворогам.А хто ворог ми знаемо, достатньо підійти до ідола пана Шептицького.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: