На Прикарпатті у власність держави повернули 3 га землі лісового фонду

Прокуратурою області під час моніторингу стану дотримання на території області вимог Земельного та Лісового кодексів України встановлено факт порушення вказаного законодавства Белелуйською сільською радою Снятинського району.


Встановлено, що лісова земельна ділянка площею майже 3 га, яка знаходилась поза межами населеного пункту, перебувала в розпорядженні органу місцевого самоврядування без належних правових підстав.

Відповідно до експертної грошової оцінки, вартість вищезазначеної земельної ділянки становить 2 030 000 грн.    З метою усунення виявлених порушень, Коломийською місцевою прокуратурою 11.07.2017 направлено до Господарського суду Івано-Франківської області позовну заяву в інтересах держави в особі Івано-Франківської обласної державної адміністрації до Белелуйської сільської ради про повернення земельної ділянки лісового фонду площею 2,9 га до державної власності.

Рішенням суду від 22.08.2017 позовні вимоги Коломийської місцевої прокуратури задоволено.  Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: