Чи відремонтують у Франківську вулицю Білу?

В Івано-Франківську досі не розпочали ремонт вулиці Біла, хоча переможець тендеру став відомим ще у травні - фірма ПБС. Але виконавець досі не приступив до робіт, - саме на це звернув увагу міський голова Руслан Марцінків під час оперативної наради та закликав усіх виконавців робіт виконувати зобов'язання.

Як повідомив начальник департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак, за результатами аукціону, який відбувся 11 травня, з ціною у 1200 000 грн перемогла фірма ПБС, а 29 травня з переможцем було укладено договір. "На конкурс подалося 3 фірми: ТОВ ПБС, ТОВ "Автомагістраль-ІФ", ТОВ "Івано-Франківськавтодор". Різниця у вартості, яку запропонував переможець і другою сходинкою склала понад 212 000 грн. Згідно умов договору роботи повинні бути виконані до кінця цього року", - наголосив Михайло Смушак. Проте, за словами, керівника, фірма досі не розпочала жодних робіт з ремонту вулиці. 

"Направлені вже два листи до виконавця, а робіт досі немає. Ми постійно співфінансуємо роботи, які ведуться нашими народними депутатами. Місто виділило 500 тис грн на облаштування велодоріжок на вул. Набережній, на вулицю Польову – 600 тис грн, на вулиці Кармелюка – зробили каналізацію перед асфальтуванням. Місто ніколи не перешкоджало будівництву доріг, хто б їх не будував. Але якщо вже беретеся за ремонти, то їх треба виконувати", - підкреслив міський голова Руслан Марцінків.

 

Чи відремонтують вулицю Білу?...


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: