Незабаром тролейбус №10 їхатиме з "Позитрону" аж на "Автоливмаш"

Комунальне підприємство "Електротранс" запроваджує нову схему руху ролейбуса №10, а до маршруту №7 додає один додатковий рейс.
 
Результат пошуку зображень за запитом "тролейбуси івано-франківськ"
 

 Про це повідомляється на офіційній сторінці підприємства у Facebook.

У повідомленні йдеться, що маршрут №10 на численні прохання мешканців змінює свою схему руху та режим роботи.

"Таким чином буде створено нове тролейбусне сполучення між АТ "Родон" і прилеглими вулицями та вул. Автоливмашівською (зупинка "Пресмаш").Також мешканці с. Хриплин (яке знаходиться поруч) матимуть змогу користуватися цим маршрутом. Два тролейбуси працюватиме там в пікові години, один протягом усього дня. Наразі маршрут працюватиме як і раніше лише у робочі дні", - заявили в "Електротрансі".

Окрім цього планується скасовується один з ранніх заїздів в депо тролейбусу №1.

"Скасовується один з ранніх заїздів в депо о 17:43, тролейбус заїжджатиме тепер о 21:40. Це дозволить зменшити інтервали у вечірній час, поки інші стоять на перерві. Ну і звісно, нагадуємо про "черговий" рейс маршруту №1: відправлення з "Радіозаводу" о 22:38 год., а з Вокзалу о 23:04 год", - повідомляють на підприємстві.

Також до маршруту №7 додано один рейс у вечірній час в робочі дні з мікрорайону "Каскад" до Європейської площі, який буде здійснюватися о 21:50.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: