За місяць на Прикарпатті планують запустити роботу нового заводу Leoni. На відкритті очікують Президента

Визначена дата, коли в Коломиї офіційно відкриють другий в Україні завод німецької компанії Леоні.

Результат пошуку зображень за запитом "порошенко урочисто відкрив"

 

Німецька компанія Leoni AG, що має в Україні завод з виробництва кабельних мереж для автомобілів на Львівщині, завершила спорудження другого заводу на Франківщині – у Коломиї. 29 вересня компанія планує офіційно відкрити коломийське виробництво, повідомив директор заводу Руслан Грем.

“На відкриття заводу запросили Президента України Петра Порошенка“, – сказав він.

 

 

Коломийський завод серед іншого, повідомив Грем, буде спеціалізуватися на виробництві кабельних мереж для автомобилів BMW.

Об’єм інвестицій у завод складає EUR 16 млн.

Як уточнив директор заводу, повідомляє Телеграф, цієї осені відкриють першу чергу заводу. В планах – відкриття ще чотирьох черг зі збільшенням кількості працівників і виробничих площ до 35 тис. кв. м.

“У Коломиї на першому етапі працевлаштують тисячу людей, а до 2020 року – близько 5 тисяч”, – повідомив Руслан Грем.

За його словами, завод на цей час повністю укомплектований кадрами. Середня зарплата на новому підприємстві становитиме 7-8 тис. грн.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 30 серпня 2017, 21:07
Філіал Рошену запускають. Того Вальцман і припхається подивитися як холопи будуть на нього спини гнути. Доречі Вальцман в Росії на своїй Ліпецький кондитерці росіянам платить зарплату в 6 разів більшу ніж на аналогічних заводах в Києві та решті території України. Тому що з його жидівської точки зору українці є меншовартісними за росіян. Про що красномовно свідчить надпис на футболці його молодшого сина. І ще зауважте на те, що співвласником і партнером Вальцмана в його російських банках та фінансових компаніях є ніхто інший як його хороший друг і колега Володимир Путін
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Інвестиції: