Корупціонери готують медіаатаку на високопосадовця з Івано-Франківська?

Проти держсекретаря Міністерства інфраструктури України Андрія Галущака готується інформаційна кампанія, метою якої є повернення корупційних схем в портах та осіб, що очолювали корупцію, на посади.


Про це посадовець повідомив на своїй сторінці у соцмережі.

“Кілька молодиків чатують біля мого кабінету другий день поспіль. Маючи з собою мегафони та гучномовці, вони представились журналістами інформаційної агенції, але посвідчення показувати відмовились.
На прохання з боку мого секретаря підготувати запит або хоча б озвучити тему бесіди – почали вести себе вкрай агресивно. Те, як вони потрапили до урядової будівлі – зараз з’ясовуємо”, – написав Андрій Галущак.

Чиновник відзначив, що не приховвує інформацію, яка цікавить громадськість. Проте, воліє надавати її після отримання відповідного запиту на публічну інформацію.

“Я працюю на державній службі, а тому вважаю за необхідне надавати інформацію, якою цікавиться громадськість. Я запрошую журналістів інформаційної агенції «Актуальна правда» на розмову. Але через офіційний запит, а не через “стрибки через турнікет”.

Після цілого ряду агресивних провокативних питань до моїх колег відвідувачі пішли. Наскільки мені відомо, то зараз в мій бік готується інформаційна кампанія, метою якої є повернення корупційних схем в портах та осіб, що очолювали корупцію, на посади.

Прошу громадськість об’єктивно оцінювати інформацію, яка буде з’являтись у засобах масової інформації. І ще раз закцентую увагу, що я відкритий до діалогу”, – додав Андрій Галущак.

Раніше Андрій Галущак працював керівником юридичної служби мерії м.Івано-Франківська.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 30 серпня 2017, 23:56
Корупціонери готують медіатаку на корупціонера високопосадовця з Івано-Франківська тому що він мало і не з тими поділився хабарами, котрі набрав за час свого злодіювання на посаді, котру купив у більш вископоставлених корупціонерів
Відповісти

, 31 серпня 2017, 8:34
100% галущак обслуговував шкутячка а потім фірташа а тепер завив про майдан як шакал в пустелі. чиста правда шо наволочі не мають ні честі ні совісті
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: