Угода про асоціацію між Україною та ЄС набула чинності

З 1 вересня в повному обсязі вступила в силу дія Угоди про асоціацію між Євросоюзом та Україною.

 

 "Вітаю всіх українців з новою віхою нашого шляху в ЄС. Сьогодні в повному обсязі набуває чинності Угода про асоціацію між Україною та ЄС. Це надзвичайно важливий етап двосторонніх відносин", - написав прем'єр-міністр Володимир Гройсман в Facebook.

"Однак, вже більше півтора року діє економічна частина Угоди - щодо зони вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом. Радий відзначити, що за цей час ЄС став головним торговельним партнером нашої країни , - зазначив Гройсман.

Прем'єр заявив, що зараз торгівля з країнами Євросоюзу становить 41,1% від загального обсягу зовнішньої торгівлі товарами, а за перше півріччя 2017 року експорт товарів і послуг в ЄС зріс на 22,8% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року і склав $ 9, 4 млрд.

Нагадаємо, Рада ЄС затвердила Угоду про асоціацію з Україною та ЄС 11 липня, таким чином Європейський Союз остаточно завершив ратифікацію Угоди.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 01 вересня 2017, 7:36
Закрий морду гнида путінська. Ми ідемо в Європу . А ви здохніть у своїй дикій азіатській паРаші
Відповісти

, 03 вересня 2017, 3:18
Сьогодні ситуація в Еуропі складається таким чином, що українські жінки починають виходити заміж за нових еуропейців - турків, арабів. При цьому виїжджаючи до Німеччини чи Голландії тепер починають вивчати турецьку мову. Адже турки мають свої анклави в цих країнах: житлові квартали, торгові заклади, ресторани, тощо. Тому настав час користатися безвізом і вивчити... ТУРЕЦЬКУ МОВУ. Однак, турецька мова хоч і виглядає простою, але насправді такою не є. Тому вивчити її самостійно практично не можливо. По-перше, ця мова не належить до індо-європейських мов (анг, укр, нім, ісп і т.д). Турецька мова відноситься до групи алтайських мов, і близька до таких мов як.... японська, корейська. Основа турецької граматики - аглютинації, по суті суфікси, які додаються до слів і міняють їх значення. Наприклад: EL рука EL + LER = ELLER руки EL + LER + IM = ELLERIM мої руки EL + LER + IM + IZ = ELLERIMIZ наші руки EL + LER + IM + IZ + DE = ELLERIMIZDE в наших руках EL + LER + IM + IZ + DE + N = ELLERIMIZDEN з наших рук Проте, якщо ви розпочнете курс турецької мови мнемонічним методом, тоді ці проблеми вирішаться за кілька занятть. В мнемонічній школі ви зможете розмовляти турецькою мовою вже на 2-му !!! занятті. Для цього існують спеціальні учбові матеріали, які допоможуть вам швидко освоювати лексику і одразу говорити турецькою мовою.
Відповісти

, 02 вересня 2017, 3:32
«Запорожец» Порошенко, ревя мотором, помчался по «европейскому автобану»
Відповісти

, 01 вересня 2017, 19:12
Поїдь йолупе до Росії та подивись як люди живуть
Відповісти

, 01 вересня 2017, 20:12
Там не люди а скоти , а ти троль іди на Хуй вам на росєє не привикати
Відповісти

, 02 вересня 2017, 3:33
Як тобі не соромно так не чемно казати
Відповісти

, 01 вересня 2017, 19:23
Эксперты сходятся во мнении, что вступление соглашения об ассоциации в полную силу является формальной процедурой, ведь документ действует с 1 января 2016 года. Они отмечают, что ассоциация уже оказалась невыгодной для Киева. За почти два года действия соглашения Украина потеряла как минимум 30% экспорта в Евросоюз, в то же время доля европейских товаров на украинском рынке выросла, отметил директор Украинского института анализа и менеджмента политики Руслан Бортник. По его словам, Киев за прошедшее время не внедрил каких-либо серьезных европейских стандартов экономики, так как они требуют инвестиций. Эксперт уверен, что евроассоциация "фактически превращает украинскую экономику в сырьевой придаток и является актом капитуляции". активизация реформ вряд ли состоится, потому что у властей на это не хватает денег. К тому же у Киева нет перспектив вступления в евроатлантические структуры. "Однако это не мешает и не будет мешать нашему президенту рассказывать, что мы уже одной ногой в Европейском союзе и двумя ногами в НАТО. Он об этом все равно будет говорить, в этом нет сомнений...
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: