В Коломийській РДА відбулись урочисті заходи з нагоди святкування Дня підприємця (фото)

31 серпня 2017 року було в залі засідань Коломийської районної державної адміністрації проведено урочисті заходи з нагоди святкування Дня підприємця.         

Урочистості відбулись за участі голови Коломийської районної державної адміністрації Любомира Глушкова, депутата Івано-Франківської обласної ради Дмитра Лащука, керуючої справами виконавчого апарату Коломийської районної ради Марії Сарахман, начальника Коломийської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області Івана Кирика, начальника Коломийського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області Галини Григорчук та голови районної ради підприємців Валентини Остяк.

Голова райдержадміністрації Любомир Глушков привітав підприємців з святом, подякував за підтримку та допомогу у благодійній діяльності та побажав всім міцного здоров’я і успіхів у підприємницькій діяльності.

Також з вітальним словом виступили депутат Івано-Франківської обласної ради Дмитро Лащук, керуюча справами виконавчого апарату Коломийської районної ради Марія Сарахман, начальник Коломийської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби в Івано-Франківській області Іван Кирик та голова районної ради підприємців Валентина Остяк.

За особистий внесок у розвиток підприємництва та з нагоди Дня підприємця кращих підприємців району було нагороджено грамотами голови райдержадміністрації та вручено подарунки.

Також, грамотою голови Івано-Франківської обласної  державної адміністрації нагороджено підприємця з села Грушів Оксану Геник.

Після завершення урочистостей з привітанням  виступили гуморист Микола Кавацюк та гурт троїстих музик «Серпанок» з Печеніжинської ОТГ.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: