Порошенко написав Трампу листа і розповів про зміст

Президент України Петро Порошенко направив листа главі США Дональду Трампу у зв’язку з ураганом Харві, який вирує у штаті Техас. Український президент висловив слова солідарності та підтримки.


Петро Порошенко  та Дональд Трамп


"Дуже зворушливо бачити, як пересічні американці допомагають один одному, часто ризикуючи власним життям. Такий героїзм та єдність, попри екстремальні умови, вкотре переконують нас у незламності духу та волі американського народу перед будь-якими викликами, будь то руйнівні стихійні лиха чи міжнародні проблеми", – йдеться у листі Порошенка.

Український президент також додав, що думки та молитви українців з американськими друзями.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 01 вересня 2017, 18:23
Не треба було на Трампа пискувати, тепер дупу лиже і все марно. Алкаш нещасний. Правильно його Трамп пяного за ворота білого дому під паркан викинув
Відповісти

, 01 вересня 2017, 19:10
Як собаку, пнув ногою.
Відповісти

, 02 вересня 2017, 0:43
Пан Порошенко ціломкае руки пану Трампу.Ой лишенько!))Ой горе!))Ой! Мій Пан,пан Трам!Ой не кидай мене ой шановний дай гошенят не відкажи, мій цар!-ТРАМ;'"Приємно, що Ви висловили такі теплі слова на мою адресу!Але шановний Пєтро заздалегіть Ви шановний казали що я підараст закінчений, що Я скотиняка!-Ви були абсолютно праві, так все і сталось, як Ви говорили пан Порошенко,Ви маєте рацію.
Відповісти

, 02 вересня 2017, 4:49
Клан Ротшильдов является основателем современных Соединенных Штатов Америки и стоят за убийством шести президентов США (не считая множества конгрессменов и банкиров) – передача с таким одиозным заявлением вышла этим летом на иорданском телевидении. любой политический лидер, отказавшийся иметь дело с Ротшильдами, был убит". Самыми известными среди них были Авраам Линкольн и Джон Кеннеди, не считая Гарфилда, Харрисона, Тайлера и Джексона.Евреи контролируют мировую торговлю оружием, фармацевтическую сферу, судоходство и сельскохозяйственную промышленность. Кроме того, с целью личного обогащения они целенаправленно не дают создать лекарства от рака и СПИДа.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: