Схоже прикарпатський олігарх Олег Бахматюк погодився передати палац Потоцьких у власність міста Івано-Франківська

Прикарпатських олігарх Олег Бахматюк готовий передати комплекс споруд "Палац Потоцьких" у власність громади Івано-Франківська.
 
Результат пошуку зображень за запитом "палац потоцьких івано-франківськ"
 

Сторони нарешті дійшли згоди у цьмоу питання. Тож вже незабаром палац Потоцьких перейде у комунальну власність міста. Про це в мережі розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, передає кореспондент Бліц-Інфо. 

"Буду скликати позачергову сесію Івано-Франківської міської ради у зв'язку з передачею Палацу Потоцьких в міську комунальну власність! Дійшли згоди, опрацьовуємо проекти рішень в юридичній площині! Дату повідомлю згодом, щоб дотриматись всіх процедур", - написав свободівець.

Як відомо, раніше комплекс належав Міноборони. У 2004 його продали прикарпатському оліграху Олегу Бахматюку. Втім, йому належать тільки приміщення, землі під комплексом належить місту. Останні кілька років громадськість піднімала питання про повернення Палацу місту.  Кілька місяців тому голова ОДА повідомив, що Бахматюк готовий передати комплекс за символічну ціну. Та питання гальмував конфлікт між оліхархом та міністерством оборони.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Туризм: