Прикарпатські «атовці» скаржаться, що в Муніципальну варту "свободівці" набирають «заїжджих», тоді як франківські ветерани змушені стояти на біржі

В Івано-Франківську просять справедливості для бійців АТО, які працюють у Муніципальній Варті.

 

Про несправедливість у нарахуванні зарплати написав у соцмережі Василь Андріїв:

Він повідомив, що, не зважаючи на те, що було проанонсовано, багато працівників не мають стосунку до війни і приїхали з Тернополя, Львова та інших міст у той час, коли на біржі праці сотні наших бійців шукають собі роботу. Однак проблемою є заробітня плата.

“Увага..! Зарплата 5000 гривень, премія 5000-15000. Як Вам? Хтось працює повний робочий день і має 50-60% премії, а хтось проводить тренування, з’явиться один два рази на заходи і премія 100%. Яким чином нараховується премія і по яких критеріях? З якого дива бійці з Івано-Франківська працюючи всі години мають надбавку у півставки а приїжджі, які працюють раз через раз, – 100%.?”, – йдеться у дописі. Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 01 вересня 2017, 18:25
Та всі там з липовими посвідченями учасника АТО родичи чиновників корупціонерів. Понабирали собі землі, квартир, хатів задурно. А справжніх атівців на біржу запроторили
Відповісти

, 01 вересня 2017, 19:57
А який АТОвець великий юрист Олежик Лемчак якому компютер за 75 тис. грн. хочуть купити щоб дитина мала в що гратися
Відповісти

, 01 вересня 2017, 23:53
Розікрали всю краіну-виродки кляті!!!
Відповісти

, 02 вересня 2017, 8:00
Є Поліція і крапка,що це за хєрня- "муніципальна варта" яка функція цього утворення звідки гроші і тд...,який муніципалітет вони охороняють ...Таке враження що всі проблеми вирішено,якщо є бугаі в формі то хай дують на схід і там охороняють.
Відповісти

, 02 вересня 2017, 10:07
А що з чого тут дивуватися: бикі набирають РАГУЛІВ!свій до свого по своє!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: