"Це перемога над залежністю від Росії": у ПНУ відкрили оновлений гуманітарний корпус (фото)

Сьогодні у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника урочисто відкрили оновлене приміщення гуманітарного корпусу. У будівлі утеплили фасад та замінили півтисячі вікон.

Урочистості з нагоди Дня знань у Прикарпатському університеті розпочалися зі святої літургії у храмі. Пізніше ректор, викладачі та студенти університету вшанували пам'ять загиблого героя Небесної сотні Романа Гурика. 

Опісля відбулася презентація оновленого приміщення гуманітарного корпусу університету, у якому протягом літа утеплили фасад і замінили вікна. 

Корпус збудований у 80-х роках, з того часу жодного ремонту фасаду не проводилося. 

 

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/0/5/05_994e2.jpg

Почали з покладання квітів до підніжжя пам'ятника Роману Гурику (я спізнилися) Далі презентували оновлене приміщення гуманітарного корпусу ПНУ. Він був збудований у 80-х роках і з того часу ремонти фасадів не проводилися. Його утеплили та замінили вікна до нового навчального року.

Голова студентського сенату Ірина Сапіга тішиться виглядом нового корусу.

"Ми надзвичайно раді, що цей корпус виглядає за європейським зразком. Коли я поступала сюди, то він виглядав досить старим. Це дві великі різниці" - говорить студентка..

Ректор університету Ігор Цепенда зазначив, що утеплення фасаду і заміна 500 вікон коштували 12 мільйонів гривень. Роботи розпочалися у квітні, і за словами ректора, ніхто не вірив, що до 1 вересня вдастся їх завершити.

"Це не тільки матеріальна перемога. Це перемога над залежністю від Росії. Ми цим започатковуємо програму енергозбереження" - сказав Ігор Цепенда.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 02 вересня 2017, 13:22
А в чому перемога над Росією?
Відповісти

, 02 вересня 2017, 14:36
Немає значення, це перемога!
Відповісти

, 02 вересня 2017, 17:07
Нехай згадають ці пиздюхаті прохфесори при якій владі був побудований цей університет.Зараз дуже всі мудрі за рахунок Радянської влади.Мабуть хотілось щоб маскалі ще і ремонт зараз робили.Цепенда хабарник і не порядний мужик,просто хам.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: