На зарплати прикарпатських медиків не вистачає 200 мільйонів гривень

В Івано-Франківській області заборгованість щодо виплати заробітної плати медикам становить до кінця року біля 200 мільйонів гривень
 
Результат пошуку зображень за запитом "зарплата лікарям"
 
 

Таку суму назвали прикарпатські фінансисти під час засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, передає кореспондент Бліц-Інфо.

Найскладніша ситуація склалась у Богородчанському, Косівському, Снятинському, Коломийському, Городенківському, Рогатинському, Верховинському районах. 

За даними департаменту охорони здоров’я, додатково вже було спрямовано 67 мільйонів гривень понад обсяг медсубвенції.

За словами заступника директора департаменту фінансів ОДА Лесі Балагури, проблема виплати заробітної плати працівникам медичної галузі не є новою і не виникла цього року. Така ситуація складається протягом останніх років, особливої актуальності вона набуває з другої половини року.

«Основною проблемою, яка впливає на стан заробітної плати є незабезпеченість бюджетними призначеннями по видатках на оплату праці, - говорить посадовець. – Дані видатки здійснюються за рахунок коштів медичної субвенції з держбюджету, яка розраховується Міністерством охорони здоров’я спільно з Міністерством фінансів України на основі фінансових нормативів бюджетної забезпеченості».

Також Леся Балагура зазначила, що за дорученням Кабміну до 15 вересня поточного року обидва міністерства мають опрацювати питання щодо виділення додаткового фінансового ресурсу місцевим бюджетам для вирішення проблеми, яка склалась на сьогоднішній день. 

Одноголосно членами комісії було прийнято рішення винести дане питання на чергову сесію обласної ради.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 02 вересня 2017, 0:01
Намайданилися
Відповісти

, 02 вересня 2017, 4:35
менше котів "рятувати " з дерев . Один виїзд коштує 9-10 тисяч гривень для бюжету . Потім різні перейменування , вшанування, освятчення парканів і автівок , ксьонзами - теж обходиться в круглі сумми. Один рухомий склад люксових автомобілів "білої хати "і обслуговування вартує понад 30 міліонів гривень в рік .
Відповісти

, 02 вересня 2017, 4:39
За кошти міського бюджету видадуть книжку про криївки УПА, Вчора, 31 серпня відбулося засідання виконкому на якому прийняли рішення виділити кошти на видання книжки про УПА. Зокрема фінансове управління виконавчого комітету міської ради має виділити з цільового фонду 130 660 грн. інформує кореспонеднт Бліц-Інфо. З цієї суми 34 900 грн. виділять на видання книги «Схрони, криївки і бункери ОУН-УПА. Документи, спогади, короткі біографії» М.Паньківа. Решту 95 760 грн. піде на придбання літератури для Міської централізованої бібліотечної системи. Типу цього . різне дранття , криївкі , хуївкі , бідони , вшанування - все за кошти платників податків ....
Відповісти

, 02 вересня 2017, 6:05
Література то макулатура. Тепер все на компах і в інтернеті. Книжки ніхто не читає. І дерева шкода ітак все геть повирубали
Відповісти

, 02 вересня 2017, 8:13
Дивлячись зранку на стоянку коло ОКЛ,виглядає що відсутність зарплати не конче впливає на їх добробут!
Відповісти

, 02 вересня 2017, 10:17
Перше - медики працюють не тільки в ОКЛ Друге - йди працюй медиком раз така галузь перспективна
Відповісти

, 02 вересня 2017, 11:34
Скоротити медиків на 50% і населення нічого не помітить. Коли вони приходять на роботу? Хай працюють краще!
Відповісти

, 02 вересня 2017, 12:58
медики безкощтовно не працюють.укол без грошей не зроблять неговорячи про те які в них тарифи на операціі немає грошей то йди і вмирай це іх принцип роботи.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Здоров'я: