Університет Короля Данила відсвяткував День Знань

1 вересня студенти та професорсько-викладацький склад Університету Короля Данила урочисто відзначили День Знань. Нещодавно для навчального закладу відбулася особлива подія: об’єднання Університету Короля Данила із Івано-Франківським фінансово-комерційним кооперативним коледжем ім. С. Граната.
«Наш Університет постійно розвивається. Так, цього року ми відкрили дві нові спеціальності: «готельно-ресторанна справа» і «туризм».
Значними є досягнення і в міжнародному співробітництві. Так, тільки за останні три місяці підписано дві міжнародні угоди про співпрацю з ВУЗами Республіки Польща та одну угоду з німецьким ВНЗ, які дають нам можливість видавати подвійні дипломи для економістів та юристів, Університет виграв 4 індивідуальні гранти (два студентські та два викладацькі), делегація студентів зараз переймає студентський досвід в Грузії. Також, у вересні-жовтні відбудеться обмін делегацій між представниками навчальних закладів Фінляндії і нашого Університету, а 15 жовтня ми вперше виступимо організатором міжнародного симпозіуму в Угорщині», – наголосив ректор навчального закладу Андрій Луцький.
Цього року і до коледжу, і до Університету вступило значно більше абітурієнтів, аніж в попередні роки, і це не враховуючи кількості майбутніх магістрів, які ще можуть подавати документи до 15 вересня.


 
 
 
 


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини по темі: