Прикарпатське ДСНС оголосило конкурс на кращий малюнок або творчу роботу

З 1 вересня до 15 вересня Управління ДСНС України в Івано-Франківській області напередодні професійного свята Дня рятівника, яке відзначатимуть 17 вересня, оголошує конкурс на кращий малюнок або творчу роботу (вишивка, вироби з соломи чи бісеру) на тему – ”Народна служба порятунку-101 на захисті безпеки життя людини”.

Малюнок має бути виконаний на ватмані формату А3, олівцями або фарбами.
Творчі роботи (вишивка, сюжетні композиції з соломи чи бісеру) повинні бути оформлені в рамку (формат А3 або А4). Критерії оцінювання: оригінальність, творчий задум та розкриття теми.

"Метою конкурсу є популяризація “Народної служби порятунку 101”, привернення уваги широких верств населення до діяльності пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС, пропаганди мужньої, героїчної і в той же час потрібної сучасному суспільству професії рятувальника", - зазначають у прес-службі ДСНС.

До участі у конкурсі запрошуються діти віком до 17 років. 

Нагородження переможців відбудеться в Управлінні ДСНС України в Івано-Франківській області під час урочистих заходів з нагоди професійного свята Дня рятівника. Найкращі роботи будуть розміщені в залах виставки-музею Управління ДСНС в області.

Роботи на конкурс над¬силати до 15 вересня 2017 року за адресою: 76008, м. Івано-Франківськ, вул. Франка, 6, з поміткою «На конкурс», вказавши вік учасника, домашню адресу та контактний телефон.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: