Муніципальні інспектори пробують побороти стихійну торгівлю у центрі Івано-Франківська (фото)

Вчора, 1 вересня, в Івано-Франківську працівники “Муніципальної інспекції з благоустрою” боролись зі стихійною торгівлею.

 

Стихійна торгівля є однією з найбільших проблем в Івано-Франківську і борються з нею вже не один рік. Зокрема сьогодні “Муніципальна інспекція з благоустрою” та працівники патрульної поліції склали припис на чоловіка, який по вулиці Вітовського біля поштамту незаконно торгував фруктами. На цьому місці кожного дня торгують з рук, однак, інспектори вирішили припинити торгівлю тільки сьогодні.

Головний муніципальний інспектор Михайло Яцків каже, що не вистачає працівників контролювати всі стихійні торгівлі у місті.

Ми складаємо приписи, а вони наступного дня знову приходять, – пояснює Михайло Яцків.

Вчора біля поштамту склали припис тільки на одного продавця, оскільки інші втекли, як тільки побачили інспекторів, пише МІСТО.

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 02 вересня 2017, 21:21
Це ж скільки цивілізованих ринків можна було б побудувати за гроші, які проси*ає Муніципальна Варт а та Муніципальна інспекція? У нас в шість разів менше ринків порівняно з Коломиєю в розрахунку на душу населення. Може хай ділом займуться, а не дрібних торгашів ганяють.
Відповісти

, 02 вересня 2017, 21:26
Реально дорого утримувати цю охорону Марципана. Приміщення їм дай, авто дай, ровери дай, світло, газ, решту за них заплати, компютери за 70тис.грн/шт купи, зарпалату дай, нарахування на зарплату в бюджет оплати, форму їм по останній моді... Коротше все за гроші платників податків. А платимо кожен з нас - більшість податків вже включені в ціни товарів/послуг, які ми споживаємо. Так живем - через сраку.
Відповісти

, 02 вересня 2017, 21:59
Рекет 90х повертається
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: