Прикарпатські рятувальники продовжують нести чергування біля водойм області

Прикарпатські рятувальники продовжують нести чергування біля водойм області

1 вересня 2017 року черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано-Франківську на міському озері зафіксовано порушення Правил охорони життя людей на водних об’єктах відпочиваючим громадянином, який заплив за заборонні знаки. З ним проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил. Зафіксовано порушення Правил судноплавства та Правил охорони життя людей на водних об’єктах 4 відпочиваючими громадянами, під час експлуатації прокатного плавзасобу (переміщення відпочиваючих громадян на катамарані, під час його руху). З ними проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил.

    Черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в м. Галич на р. Дністер не допущено до купання в нетверезому стані громадянина. З ним проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах та відправлено з території водойми.

    Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції в м. Коломия на міському озері не допущено до купання в небезпечному місці 12 дітей (вік 11-12 років), які були без нагляду дорослих. З ними проведені профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах та відправлено з території водойми додому. Не допущено до купання в небезпечному місці 2 громадян, які були в нетверезому стані. З ними проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах та відправлено з території водойми.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: