Головного лікаря ворохтянського санаторію «Смерічка» таки звільнили (документи)

Скандального головного лікаря обласного кістково-туберкульозного санаторію "Смерічка" Романа Мисюгу звільнили з посади.
 

 

Виконуючий обов'язки директора департаменту охорони здоров'я Івано-Франківської ОДА Микола Стовбан підписав відповідний наказ, інформує  Бліц-Інфо.

 

Як зазначається у документі, причинами для звільнення було ряд підстав. А саме, лист з обласної Держаудитслужби, дві догани та протокол із засідання профспілкового комітету.

 

 

Роман Мисюга ознайомився з наказом про звільнення сьогодні, 1 вересня. Про це свідчить його підпис на документі. Виконувати обов'язки керівника санаторію з 5 вересня буде його заступник Михайло Косило.

 

 

Нагадаємо, що раніше комісія з питань охорони здоров’я та соціальної політики обласної ради на своєму засіданні визнала звіт головного лікаря «Ворохтянського обласного кістково-туберкульозного санаторію «Смерічка» незадовільним та вирішила доручити департаменту охорони здоров’я ОДА звільнити скандального посадовця.

 

Нагадаємо, що Через свого скандального керівника, працівники ворохтянського санаторію виходили на страйк (фото)Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Здоров'я: