На Прикарпатті відстрілюватимуть більше диких кабанів

 1 вересня у залі засідань районної ради відбулося спільне засідання районної та міської надзвичайних протиепізоотичних комісій. У заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Сергій Дудинець та заступник міського голови Калуша Наталія Табачук.
 
Результат пошуку зображень за запитом "відстріл кабанів"
 

На засіданні комісій обговорили два питання. Перше стосувалося виконання заходів з ліквідації сказу та зняття карантинних обмежень у Калуші. Під час розгляду другого питання начальник управління Держпродспоживслужби в районі Григорій Химич відзначив, що епізоотична ситуація щодо африканської чуми свиней в Україні свідчить про стійку інфікованість та циркуляцію вірусу АЧС у навколишньому середовищі, зокрема серед дикої фауни, що спричиняє значні економічні збитки як для населення, так і для держави, інформують “Вікна” з посиланням на Калуську РДА.

На засіданні комісії зазначалося, що необхідно проводити депопуляцію диких кабанів, після чого здійснювати лабораторний аналіз. З цією метою користувачі мисливських угідь звернуться у державні органи відповідно до законодавства щодо надання додаткового ліміту відстрілу мисливських тварин задля зниження популяції диких кабанів до оптимальної чисельності. Управлінням Держпродспоживслужби буде надано дозвіл використовувати туші впольованих кабанів лише після отримання негативних результатів лабораторного дослідження на АЧС.

Вкотре наголошувалося, що при найменшій підозрі тварин на дане захворювання негайно звертатися до ветеринарних служб. Також, згідно рішення комісії, необхідно й надалі інформувати громадськість Калущини через засоби масової інформації про небезпеку африканської чуми свиней.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 03 вересня 2017, 16:40
Ліпше провели би депопуляцію депутатів, сичів та всякої іношї нечисті.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії ЕкоЗлочини: