Головний комунальник Франківська: Давайте разом, Ви і я, будемо возити сміття

У мережі Facebook розгорнулася дискусія довкола бруду та сміття, яке нині можна спостерігати в Івано-Франківську на одній річкових дамб, поруч із колибою “Аркан”.

Зокрема, користувач Руслан Безручко звернувся до головного комунальника Івано-Франківська Михайла Смушак, мовляв, чи «чому влада бажає просто не помічати…».

«Добродію Mykhailo Smushak, пройшло вже чимало часу відколи у ЗМІ та у комуналці було вивсвітлено фото з горою сміття, поблизу Паркової Алеї. Сміття й надалі там, його ніхто не прибрав, і скоріш за все не має наміру цього робити… Ви, як посадова особа, яку громада повідомила про цю ситуацію, що зробили? Можливо звернулись до Угорницької сіль ради з вимогою вивезти смітя? Чи обмежились відповіддю громаді в Комуналці?», – йдеться у повідомленні.

21319010_1386157178147311_7196823618341919535_o

На це керівник департаменту ЖКГ відповів наступним чином:

«Я вже коментував – дана територія відноситься до компетенції Угорницької сільської ради. Там є сільський голова, є сільська рада. Ми навіть юридично не можемо виконувати і оплачувати роботи на чужих територіях. З протилежного берега річки, за яку відповідає місто такого немає. Сільського голову ми офіційно листом попросили утримувати в належному стані територію свого села», – наголосив Смушак.

kom

«Так давайте разом Ви і я хіба будемо возити. Бо я так само відповідаю за цю територію як і Ви», – додав він.

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: